Herfstkoffie 19 september 23

Naar jaarlijkse gewoonte hebben wij in september een bijeenkomst voor al onze leden onder de noemer van “Herfstkoffie”. Op 19 september liep de grote zaal van CC De Wouwer opnieuw vol met ruim 130 OKRA leden om een een praatje te slaan bij een drankje. Tevens konden wij genieten van een rustig optreden van de Nederlands Troubadour Hans Van Gorp uit Asten. Hij vermaakte ons met prachtige luisterliedjes en verzoeknummers.

Een luisterprogramma waarbij de interactie met het publiek niet vergeten werd.

Talrijke evergreens passeren de revue en wij konden zelf ook suggesties aandragen.

Niet de geijkte meezingers maar een breed repertoire van Nederlandstalige en Engelstalige artiesten zoals Boudewijn de Groot, Simon and Garfunkel, Cornelis Vreeswijk, The Beatles, Dimitri van Tooren, John Denver etc. en natuurlijk niet vergeten: liedjes uit eigen repertoire….

Alles aangevuld met herkenbare anekdotes die ons deden terugdenken aan onze jeugdjaren.

Na dit geslaagd optreden werden wij nog verwend met een lekker bord “frikadellen met krieken” met bijhorend brood en koffie.

Dank opnieuw aan ons bestuur voor deze zeer geslaagde namiddag.

Wij kijken nu reeds uit naar het volgende


Enkele sfeerfoto’s

X